Kāršu maisītājs

Produkta Nr: GS006

Nomas cena – 7 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Komplektā 4 AA baterijas
  • Inventāra izmēri – 20.5 x 8.5 x 10 cm

Vai vēlaties padarīt savu pokera vakaru profesionālāku un ērtāku? Mūsu nomas kāršu maisītājs ir ideāls risinājums! Šis augstas kvalitātes un efektīvais kāršu maisītājs nodrošinās ātru un precīzu kāršu sajaukšanu, padarot jūsu spēles plūstošas un aizraujošas.

Kāršu maisītājs ir piemērots dažādiem pasākumiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, pokera vakariem un citiem notikumiem. Tā uzticamā veiktspēja un vieglā lietošana nodrošina, ka jūsu viesi varēs baudīt nepārtrauktu spēli bez ilgām pauzēm, radot patiesi profesionālu atmosfēru.

Kāršu maisītāja nomas priekšrocības:

  • Ātrums un efektivitāte: Kāršu maisītājs nodrošina ātru un vienmērīgu kāršu sajaukšanu, ietaupot laiku un padarot spēli dinamiskāku.
  • Profesionāla kvalitāte: Mūsu kāršu maisītājs ir izgatavots no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina ilgstošu lietošanu un uzticamību.
  • Viegla lietošana: Kāršu maisītājs ir vienkārši lietojams, ļaujot ikvienam viegli un ātri sajaukt kārtis bez sarežģījumiem.
  • Komplektācija: Mūsu kāršu maisītājs ir piemērots dažādu kāršu komplektu izmēriem, nodrošinot universālu risinājumu visiem jūsu spēļu vakariem.
  • Daudzpusība: Piemērots dažādiem pasākumiem un viegli pielāgojams jebkurai tematikai un telpai, gan iekštelpās, gan ārā.

Nomājot mūsu kāršu maisītāju, jūs iegūsiet profesionālu un praktisku risinājumu, kas izcels jūsu pasākuma kvalitāti un atmosfēru. Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai atbilstu jūsu budžetam un vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat nelielu pokera vakaru ar draugiem vai lielu korporatīvu notikumu, mūsu kāršu maisītājs būs lielisks papildinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un rezervētu savu kāršu maisītāju!

Aplūko arī šos produktus!