Lielās spēles “Jenga” noma

Produkta Nr: GS004

Nomas cena – 20 eur *

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • spēles pamatne ar 54 spēles klucīšiem;
  • viena klucīša izmērs – 4x7x20cm;
  • Jengas augstums – 0.75m;
Lielā Jenga ir aizraujoša spēle, kura pārbauda spēlētāju pacietību un precizitāti. Lai spēlētu XL Jenga spēli, no koka klucīšiem uzbūvē torni, liekot katrā līmenī trīs klucīšus un katrā nākamajā līmenī mainot to virzienu. Spēlētāji pēc kārtas izņem vienu klucīti no torņa vidus un to novietot torņa virspusē,  tādā veidā torni būvējot uz augšu. Uzvar tas, spēlētājs, kurš pēdējais novieto klucīti, nesagāžot torni.

Vai vēlaties piešķirt savam pasākumam jautru un aizraujošu elementu? Mūsu nomas spēle Jenga ir ideāls risinājums! Šī populārā spēle, kas sastāv no 54 koka gabaliņiem, piešķirs jebkurai svinībai izklaidi un izaicinājumu. Ar 0.75 metru augstumu un katru koka gabaliņu izmēros 4x7x20 cm, Jenga ir piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Jenga ir lieliski piemērota dažādiem pasākumiem – dzimšanas dienām, kāzām, korporatīvajiem pasākumiem, izstādēm un citām svinībām. Tā ir lieliska aktivitāte, kas veicina komandas darbu, stratēģisko domāšanu un jautrību, radot neaizmirstamus mirkļus ikvienam dalībniekam.

Jenga nomas priekšrocības:

  • Aizraujoša spēle: Jenga piedāvā jautru un aizraujošu izklaidi, kurā dalībnieki izvelk koka gabaliņus no torņa un uzliek tos virsotnē, cenšoties neļaut tornim sabrukt.
  • Augsta kvalitāte: Izgatavota no izturīga un kvalitatīva koka, kas nodrošina spēles ilgmūžību un izturību.
  • Ideāls izmērs: Ar 0.75 metru augstumu un katru koka gabaliņu izmēros 4x7x20 cm, spēle ir viegli pārnēsājama un uzstādāma.
  • Daudzpusība: Piemērota dažādiem pasākumiem un viegli pielāgojama jebkurai vecuma grupai un prasmju līmenim.
  • Viegla uzstādīšana: Jenga ir viegli uzstādāma un spēlējama, nodrošinot ātru un ērtu sagatavošanos jūsu pasākumam.

Nomājot mūsu Jenga spēli, jūs iegūsiet aizraujošu un izklaidējošu aktivitāti, kas izcels jūsu pasākuma atmosfēru. Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai atbilstu jūsu budžetam un prasībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat ģimenes svinības vai lielu korporatīvu notikumu, mūsu Jenga spēle būs lielisks papildinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un rezervētu savu spēli!

Aplūko arī šos produktus!