“Cirks” 3x3m

Produkta Nr: GS005

Nomas cena: 20 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Spēle izgatavota no ūdensizturīga materiāla, lai tā būtu izmantojama kā pagalmā, tā telpās.
  • Komplektā ietilpst – spēles laukums, piecas figūras un viens metamais kauliņš.
  • Izmēri: 3x3m

 

Vai esat gatavs piedzīvot īstu cirka burvību? Iepazīstieties ar mūsu unikālo nomas spēli “Cirks”! Šī spēle nodrošina neaizmirstamu izklaidi, kuras pamatā ir iztēle un jautrība. Spēles laukums ir 3×3 metri, kurā dalībnieki paši kļūst par spēles figūrām, radot īpašu un aktīvu pieredzi.

Šī spēle ir lieliski piemērota dažādiem pasākumiem – dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, ģimenes svinībām un pat kāzām. Tā ir lieliska aktivitāte, kas iesaista visus viesus, neatkarīgi no vecuma. Šī spēle veicina radošumu un stratēģisko domāšanu, radot jautrību un smieklus ikvienā solī.

Spēles noteikumi ir vienkārši, taču aizraujoši. Dalībnieki pārvietojas pa spēles laukumu metot spēles kauliņus. Pēc tam, spēlētājs attiecīgi pavirzās uz priekšu tik laukumus, cik norādīts uz uzmestajiem kauliņiem. Taču uzmanies. Lai gan ir iespēja uzkāpt pa trepītēm augšā un pārspēt savus konkurentus, pastāv iespējamība arī nokāpt pa tām lejā un sākt no jauna. Vai veiksme būs tavā pusē? Katrs solis ir pārsteigumiem pilns, tāpēc neviens nezinās, kas notiks tālāk. Spēles laukuma dizains ir tāds pats kā galda spēlei, raisot nostaļģiskas izjūtas no bērnības.

Nodrošiniet savam pasākumam neaizmirstamu izklaidi un ļaujiet viesiem kļūt par daļu no šī burvīgā piedzīvojuma. Rezervējiet spēli jau šodien un ļaujiet jautrībai sākties!

Aplūko arī šīs preces!