Šokolādes strūklaka

Produkta Nr: SA005

Nomas cena – 40 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Augstums: 680 mm
  • Diametrs: 330 mm

Šokolādes strūklaka ir kaskādes vairāk kā metru augstumā, pa kurām uz leju tek silta un aromātiska ēdama šokolāde.Ar vienkāršu desertu vairs nevienu nepārsteigsi, bet, kad viesi ieraudzīs šo karalisko mielastu un pamēģinās tā šokolādē iemērkt svaigu augļu gabaliņus, viņu izbrīnam un sajūsmai nebūs gala.

Iznomā saldumu aparātus un radiet saldu un baudīgu atmosfēru jūsu pasākumā! Mūsu daudzveidīgais saldumu aparātu nomas klāsts piedāvā dažādas saldumu izvēles iespējas, lai piešķirtu jūsu pasākumam papildu saldumu šarmu un prieku.

Vai jūs meklējat tradicionālas saldumu aparātu izvēles, piemēram, popkorna vai cukurvates aparātus, vai arī vēlaties piedāvāt kaut ko unikālu un neparastu, piemēram, šokolādes strūklaku? Mūsu klāstā ir viss, kas nepieciešams, lai padarītu jūsu pasākumu saldu un neaizmirstamu.

Mūsu saldumu aparāti ir viegli lietojami un uzturami, un tie ir aprīkoti ar augstas kvalitātes un drošiem materiāliem, lai nodrošinātu gan efektivitāti, gan drošību.

Saldumu aparātu nomas iespējas ir ideālas gan privātiem pasākumiem, piemēram, dzimšanas dienām un kāzām, gan arī uzņēmējdarbības pasākumiem un korporatīvajām ballītēm. Piedāvājiet savai auditorijai kaut ko saldu un atsvaidzinošu, un radīsiet neaizmirstamu un baudāmu atmosfēru jūsu pasākumā.

Mūsu draudzīgais un profesionālais personāls palīdzēs jums atlasīt vispiemērotākos saldumu aparātus atbilstoši jūsu pasākuma tēmai un vajadzībām. Uzņemiet viesus ar stilu un saldumu prieku, izmantojot mūsu augstas kvalitātes saldumu aparātu nomas pakalpojumus, kas padarīs jūsu pasākumu saldu un atmiņas pilnu. Sāciet plānot savu pasākumu jau tagad un sagādājiet prieku un saldumus jūsu viesiem!

 

Aplūko arī šos produktus!