Šokolādes strūklaka

Produkta Nr: SA005

Nomas cena – 40 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Augstums: 680 mm
  • Diametrs: 330 mm

Šokolādes strūklaka ir kaskādes vairāk kā metru augstumā, pa kurām uz leju tek silta un aromātiska ēdama šokolāde.Ar vienkāršu desertu vairs nevienu nepārsteigsi, bet, kad viesi ieraudzīs šo karalisko mielastu un pamēģinās tā šokolādē iemērkt svaigu augļu gabaliņus, viņu izbrīnam un sajūsmai nebūs gala.

Vai vēlaties piešķirt savam pasākumam īpašu un saldu akcentu? Mūsu nomas šokolādes strūklaka ir ideāls risinājums! Šis iespaidīgais saldumu gardums piešķirs jebkurai svinībai luksusa un izsmalcinātības sajūtu, radot neaizmirstamu pieredzi visiem viesiem.

Šokolādes strūklaka ir lieliski piemērota dažādiem pasākumiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, izlaidumiem un citām svinībām. Tā ir ne tikai vizuāli pievilcīga, bet arī piedāvā izsmalcinātu garšas baudījumu, ļaujot viesiem baudīt dažādus augļus, zefīrus un citus gardumus, mērcējot tos siltajā, plūstošajā šokolādē.

Šokolādes strūklakas nomas priekšrocības:

  • Neaizmirstama pieredze: Šokolādes strūklaka piešķir pasākumam eleganci un šarmu, radot unikālu un neaizmirstamu saldumu baudījumu.
  • Augsta kvalitāte: Mūsu šokolādes strūklakas ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem un aprīkotas ar jaudīgu mehānismu, kas nodrošina vienmērīgu un plūstošu šokolādes straumi.
  • Daudzpusība: Piemērota dažādiem pasākumiem un viegli pielāgojama jebkurai tematikai. Izvēlieties savu iecienītāko šokolādes veidu – piena, tumšo vai balto šokolādi.
  • Viegla uzstādīšana un lietošana: Mūsu šokolādes strūklakas ir viegli uzstādāmas un lietojamas, nodrošinot ātru un ērtu sagatavošanos jūsu pasākumam.
  • Komplektācija: Mēs nodrošinām visu nepieciešamo aprīkojumu, tostarp šokolādi un instrukcijas, lai jūsu pasākums būtu veiksmīgs.

Nomājot mūsu šokolādes strūklaku, jūs iegūsiet elegantu un gardu papildinājumu savam pasākumam. Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai atbilstu jūsu budžetam un vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat nelielas ģimenes svinības vai lielu korporatīvu notikumu, mūsu šokolādes strūklaka būs lielisks papildinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un rezervētu savu šokolādes strūklaku!

Aplūko arī šos produktus!