Vienvietīgs Piepūšamais Dīvāns

Produkta Nr: KN004

Nomas cena – 25 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Platums: 1,09 m
  • Garums: 1,42 m
  • Augstums: 0,81 m
  • Maks. slodze: 120 kg
  • Krasa: Balta

Iznomā piepūšamos dīvānus un radi ērtību un stilīgu atmosfēru jūsu pasākumā vai norises vietā! Mūsu piepūšamo dīvānu nomas klāsts piedāvā dažādas iespējas, lai piešķirtu jūsu pasākumam atpūtas zonu ar mīkstumu un komfortu.

Piepūšamie dīvāni ir ideāls risinājums āra pasākumiem, kā arī iekštelpām, nodrošinot ērtu un mīkstu sēdvietu jūsu viesiem. Mūsu piepūšamie dīvāni ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un nodrošina gan izturību, gan stabilitāti, lai nodrošinātu drošu un komfortablu atpūtu jebkurā pasākumā.

Mēs piedāvājam dažādu izmēru un krāsu piepūšamos dīvānus, lai atbilstu jūsu pasākuma tematikai un telpas izmēriem. Vai jums nepieciešams vienkāršs un kompakts piepūšamais dīvāns vai arī lielāks un izcilāks modelis ar papildu atpūtas platību? Mūsu klāstā ir abi veidi, lai nodrošinātu vislabāko risinājumu jūsu vajadzībām.

Piepūšamie dīvāni ir arī viegli uzstādāmi un demontējami, tāpēc tos ir viegli pārvietot un izmantot dažādos pasākumos un vietās. Ar tiem varat izveidot ērtu un mīkstu atpūtas zonu jebkur, kur vēlaties, piešķirot jūsu pasākumam vai telpai siltu un mājīgu atmosfēru.

Mūsu draudzīgais un profesionālais personāls palīdzēs jums atlasīt vispiemērotākos piepūšamos dīvānus atbilstoši jūsu vajadzībām un pasākuma tematikai. Uzņemiet viesus ar stilumu un komfortu, izmantojot mūsu augstās kvalitātes piepūšamo dīvānu nomas pakalpojumus, kas radīs neaizmirstamu un relaksējošu atmosfēru jūsu pasākumā vai norises vietā. Sāciet plānot savu pasākumu vai uzlabojiet savu telpu ar mūsu piepūšamo dīvānu nomas pakalpojumiem jau tagad!

Aplūko arī šos produktus!