Paklāju noma

Produkta Nr: PS001

Nomas cena – no 8 eur m² / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Platums: līdz 2.0m
  • Garums: no 1.0 m līdz Jūsu vēlamam
  • Dažādi krāsu toņi

Iznomā paklājus un ievies siltumu un eleganci savā pasākumā! Mūsu daudzveidīgais paklāju nomas klāsts piedāvā augstas kvalitātes paklājus lai atbilstu jebkurai vajadzībai un pasākuma tematikai.

Vai jums nepieciešams mīksts un silti klāts paklājs vai arī moderns un izturīgs? Mēs nodrošinām plašu izvēli, lai piemērotu jūsu pasākuma stilam un tēmai. Mūsu paklāji ir izgatavoti no kvalitatīviem un komfortabliem materiāliem, kas nodrošina gan stabilitāti, gan ilgmūžību.

Turklāt, mēs piedāvājam paklājus dažādās krāsās, lai saskanētu ar jūsu pasākuma dekoru un vajadzībām. Tāpat mēs nodrošinām arī paklājus ar papildu iespējām, piemēram, izmēra pielāgošanu, lai nodrošinātu optimālu izmantošanu un uzturēšanu.

Mūsu paklāji ir piemēroti visdažādākajiem pasākumiem, sākot no lielām kāzām un korporatīvām ballītēm līdz intīmām vakariņu ballītēm un semināriem. Neskatoties uz to, vai jums ir nepieciešams paklājs lielām vai mazām telpām, mēs esam šeit, lai nodrošinātu vislabāko risinājumu.

Mūsu profesionālais un draudzīgais personāls palīdzēs jums izvēlēties labākos paklājus atbilstoši jūsu vajadzībām un budžetam. Uzņemiet viesus ar stilu un komfortu, izmantojot mūsu augstas kvalitātes paklājus, kas radīs neaizmirstamu atmosfēru jūsu pasākumam. Sāciet plānot savu pasākumu tagad un izbaudiet mieru, zinot, ka jūsu telpa būs silti un ērti iekārtota!

Pievieno visu nepieciešamo!

Apskati arī šos produktus!