Drēbju pakaramā statīva noma

Produkta Nr: PS003

Nomas cena: 25 – 30 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Augstums: 1.6 m
  • Garums: 1,5m / 2 m
  • Krāsa: melna
  • Pleciņu skaits uz statīva: līdz 30 gab
  • Ritentiņi: 4 gab

Drēbju pakaramā statīva noma – Ērts risinājums jebkuram pasākumam

Vai plānojat kāzu, dzimšanas dienas ballīti vai uzņēmuma pasākumu? Drēbju pakaramā statīva noma ir lielisks risinājums, lai nodrošinātu, ka jūsu viesi var ērti un droši novietot savas mantas. Šis daudzfunkcionālais un stilīgais stends ir piemērots jebkuram notikumam, padarot to par neaizstājamu papildinājumu jūsu pasākuma organizēšanai.

Galvenās priekšrocības:

1. Ietilpība un stabilitāte: Mūsu drēbju pakaramais statīvs ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina lielu ietilpību un stabilitāti. Tas spēj noturēt līdz pat 50 mēteļiem vai jakām, padarot to piemērotu gan mazākām, gan lielākām viesu grupām.

2. Vienkārša montāža un demontāža: Šis statīvs ir viegli montējams un demontējams, tāpēc jūs varat to ātri uzstādīt jebkurā vietā un pēc pasākuma viegli izjaukt un transportēt. Nav nepieciešamas īpašas prasmes vai rīki – viss process aizņem tikai dažas minūtes.

3. Kompakts un pārnēsājams: Pateicoties savam vieglajam un kompaktajam dizainam, drēbju pakaramais statīvs ir viegli pārnēsājams un uzglabājams. Tas neaizņem daudz vietas, tāpēc jūs varat to ērti novietot gan mazākās telpās, gan lielās zālēs.

Papildu informācija:

Mēs piedāvājam arī elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat vislabāko servisu un kvalitāti par pieņemamu cenu.

Kā pasūtīt:

Lai pasūtītu drēbju pakaramo statīvu, vienkārši sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu, un mūsu draudzīgais un profesionālais personāls palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko risinājumu jūsu pasākumam. Mēs nodrošinām ātru un uzticamu piegādi visā Latvijā.

Drēbju pakaramā statīva noma ir ideāls risinājums, lai padarītu jūsu pasākumu organizēšanu vieglāku un ērtāku. Nezaudējiet laiku un rezervējiet savu statīvu jau šodien!

Pievieno visu nepieciešamo!

Aplūko arī šos produktus!