Apaļš saliekams galds Ø 122CM

Produkta Nr: GN007

Nomas cena – 8 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Platums: 1,22 m.
  • Augstums: 0,74 m.
  • Materials: HDPE (Augsta Blīvuma Polietilēns)
  • Ramis: Tērauda caurules ar pulvera pārklājumu aizsardzībai pret koroziju
  • Krasa: Pelēks/Gaiši pelēks
  • 6 personas pie galda

Plānojat pasākumu un vēlaties nodrošināt viesiem ērtu un stilīgu sēdvietu risinājumu? Mūsu apaļo saliekamo galdu noma ir ideāla izvēle, lai jūsu pasākums būtu gan funkcionāls, gan estētiski pievilcīgs. Šie galdi, kuru diametrs ir 122 cm un augstums 74 cm, ir izgatavoti no augsta blīvuma polietilēna un tērauda kājām, nodrošinot izturību un stabilitāti. Papildus, piedāvājam arī atbilstoša izmēra galdautu nomu pelēkā un gaiši pelēkā krāsā.

Stilīgs un daudzpusīgs dizains

Mūsu apaļie saliekamie galdi ar baltu polietilēna virsmu piedāvā tīru un modernu izskatu, kas papildinās jebkuru pasākumu. Baltais polietilēns ne tikai izskatās eleganti, bet arī ir viegli tīrāms un uzturams, nodrošinot galdu nevainojamu izskatu visā pasākuma laikā. Tērauda kājas nodrošina stabilitāti un izturību, padarot šos galdus ideāli piemērotus gan iekštelpu, gan āra pasākumiem.

Kvalitāte un uzticamība

Mēs nodrošinām, ka visi mūsu apaļie saliekamie galdi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas garantē to ilgmūžību un stabilitāti. Polietilēna virsma ir izturīga pret skrāpējumiem un traipiem, savukārt tērauda kājas nodrošina stabilu un drošu lietošanu. Šie galdi ir lieliski piemēroti intensīvai lietošanai, un pie viena galda var ērti sasēsties 6 personas.

Vienkārša noma un uzstādīšana

Mūsu apaļo saliekamo galdu noma ir vienkārša un ērta. Mūsu profesionālā komanda palīdzēs jums izvēlēties nepieciešamo galdu skaitu un nodrošinās savlaicīgu piegādi uz jūsu izvēlēto vietu. Pēc pasākuma beigām mēs ātri un efektīvi savāksim galdus, lai jums nebūtu jāuztraucas par papildu darbiem.

Papildus iespējas

Lai padarītu jūsu pasākumu vēl elegantāku, piedāvājam arī galdautu nomu, kas ir piemēroti mūsu apaļajiem galdiem. Galdauti pieejami pelēkā un gaiši pelēkā krāsā, nodrošinot stilīgu un kohezīvu izskatu jūsu pasākumam.

Izdevīgs un elastīgs risinājums

Mūsu apaļo saliekamo galdu un galdautu nomas pakalpojumi ir pieejami par konkurētspējīgām cenām, un mēs piedāvājam elastīgus nomas periodus, lai atbilstu jūsu pasākuma grafikam. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešami galdi un galdauti uz dažām stundām vai vairākām dienām, mēs nodrošināsim risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.

Ideāls risinājums jebkuram pasākumam

Apaļo saliekamo galdu noma ir lielisks veids, kā nodrošināt jūsu pasākumam praktisku un stilīgu sēdvietu risinājumu. Mūsu galdi ir piemēroti gan iekštelpu, gan āra pasākumiem, radot komfortablu un modernu atmosfēru jebkurā vietā. Pasūtiet mūsu apaļo saliekamo galdu nomas pakalpojumu jau šodien un pārliecinieties, ka jūsu pasākums būs izcils un neaizmirstams!

Izvēlieties mūsu apaļo saliekamo galdu nomu un piešķiriet savam pasākumam īpašu šarmu un eleganci!

Pievieno visu nepieciešamo!