Apaļš koka galds D180

Produkta Nr: GN005

Nomas cena: 12 eur *

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Meteriāls: koks, alumīnijs
  • Izmērs: D180

Vai meklējat ideālu risinājumu savam pasākumam, kur nepieciešams liels un elegants galds? Mūsu nomas koka galds ar 180 cm diametru ir tieši tas, kas jums vajadzīgs! Šis galds apvieno dabiskā koka skaistumu ar praktiskumu, radot perfektu atmosfēru jebkurai svinībai.

Mūsu koka galds ir lieliski piemērots dažādiem pasākumiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, izstādēm un citām svinībām. Tā lielais izmērs nodrošina plašu vietu viesiem un dažādiem dekoratīviem elementiem, vienlaikus piešķirot elegantu un siltu izskatu jūsu pasākumam.

Koka galda nomas priekšrocības:

  • Elegants dizains: Dabiskā koka tekstūra un klasiskais dizains piešķir jebkuram pasākumam izsmalcinātību un šarmu.
  • Ideāls izmērs: Ar diametru 180 cm, šis galds ir pietiekami liels, lai uz tā izvietotu visu nepieciešamo, bet vienlaikus arī kompakts, lai neaizņemtu pārāk daudz vietas.
  • Augsta kvalitāte: Izgatavots no izturīga un kvalitatīva koka, kas nodrošina stabilitāti un ilgu kalpošanas laiku.
  • Daudzpusība: Piemērots dažādiem pasākumiem un viegli pielāgojams jebkurai dekorācijas tematikai, gan iekštelpās, gan ārā.
  • Vienkārša uzstādīšana: Mūsu koka galdi ir viegli uzstādāmi un pārnēsājami, nodrošinot ātru un ērtu sagatavošanos jūsu pasākumam.

Nomājot mūsu koka galdu ar 180 cm diametru, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu viesi būs apmierināti un pasākums noritēs bez problēmām. Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai atbilstu jūsu budžetam un vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat intīmu ģimenes pasākumu vai lielu korporatīvu notikumu, mūsu koka galds būs lielisks papildinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un rezervētu savu galdu!

Apskati arī šos produktus!