Atkritumu tvertne 120l – 4gab

Produkta Nr: AT004

Nomas cena – 15 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Izmērs: 121 x 38 x 74 cm
  • Krāsa: zaļa, zila, dzeltena, brūna

Iznomā atkritumu tvertnes un nodrošini tīru un sakārtotu vidi savā pasākumā vai darbavietā! Mūsu daudzveidīgais atkritumu tvertņu nomas klāsts piedāvā dažādas iespējas, lai efektīvi pārvaldītu atkritumus un uzturētu telpu tīru un kārtīgu.

Funkcionālas atkritumu tvertnes ir būtiska sastāvdaļa jebkurā pasākumā vai uzņēmumā, nodrošinot tīru un higiēnisku vidi gan viesiem, gan personālam. Mūsu atkritumu tvertnes ir izgatavotas no izturīgiem un viegli attīrāmiem materiāliem, kas garantē gan ilgmūžību, gan ērtu lietošanu.

Piedāvājam dažādu izmēru atkritumu tvertnes, lai atbilstu dažādām vajadzībām un pasākuma specifikācijām. Vai jums nepieciešama liela tvertnes ar vairākām nodalījumu vai kompaktāka versija, kas piemērota mazākam pasākumam? Mūsu klāstā ir visi veidi, lai nodrošinātu vislabāko risinājumu jūsu vajadzībām.

Mūsu atkritumu tvertnes ir viegli pārvietojamas un uzstādāmas, tāpēc tās var izmantot gan iekštelpās, gan āra pasākumos, nodrošinot tīru un sakārtotu vidi jebkuros apstākļos. Ar tiem varat efektīvi organizēt un pārvaldīt atkritumus, nodrošinot, ka telpa vienmēr ir tīra un kārtīga.

Mūsu draudzīgais un profesionālais personāls palīdzēs jums atlasīt vispiemērotākās atkritumu tvertnes atbilstoši jūsu vajadzībām un pasākuma specifikācijām. Uzņemiet viesus ar tīru un kārtīgu vidi, izmantojot mūsu augstas kvalitātes atkritumu tvertņu nomas pakalpojumus, kas radīs neaizmirstamu un higiēnisku atmosfēru jūsu pasākumā vai darbavietā. Sāciet plānot savu pasākumu vai uzlabojiet savu darbavietu ar mūsu atkritumu tvertņu nomas pakalpojumiem jau tagad!

Aplūko arī šos produktus!