Taisnstūra galdautu noma

Produkta Nr: TG007

150 x 150 cm –
Krāsa: balta, melna, pelēka
Nomas cena – 8 eur / dienā*

 

250 x 150 cm –
Krāsa: balta, melna, pelēka
Nomas cena – 10 eur / dienā*

 

310 x 220 cm –
Krāsa: balta, melna, pelēka
Nomas cena – 12 eur / dienā*

 

*Cenas norādītas bez PVN

Vai plānojat īpašu pasākumu un vēlaties piešķirt tam izsmalcinātu un stilīgu izskatu? Mūsu taisnstūra galdautu noma ir ideāls risinājums. Mēs piedāvājam taisnstūra galdautu klāstu, kas piemēroti dažādiem pasākumiem – no kāzām un dzimšanas dienām līdz korporatīvajiem pasākumiem un svinībām.

Stilīgs un daudzpusīgs dizains

Mūsu taisnstūra galdauti ir pieejami dažādos izmēros, krāsās un materiālos, lai atbilstu jebkurai pasākuma tematikai un gaumei. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties klasisku baltu galdautu, elegantu zīda audumu vai modernu dizainu, mūsu kolekcijā noteikti atradīsiet to, kas vislabāk papildinās jūsu pasākumu. Taisnstūra galdauti lieliski piemēroti gan mazām, gan lielām svinībām, radot harmonisku un estētisku izskatu.

Kvalitāte un uzticamība

Mēs nodrošinām, ka visi mūsu galdauti ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas garantē to izturību un ilglaicīgu lietošanu. Mūsu galdauti ir viegli kopjami un uzturami, kas nodrošina, ka tie vienmēr izskatās svaigi un kopti. Pirms galdautu nomas, mēs vienmēr pārbaudām to tīrību, kā arī pārliecināmies, vai tie ir pienācīgi izgludināti, lai nodrošinātu Jums izcilu servisu katru reizi.

Vienkārša noma un uzstādīšana

Mūsu taisnstūra galdautu noma ir vienkārša un ērta. Mūsu klientu apkalpošanas komanda palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotāko galdautu izmēru un dizainu, nodrošinot savlaicīgu piegādi uz jūsu izvēlēto vietu. Pēc pasākuma beigām mēs ātri un efektīvi savāksim galdautus, lai jums nebūtu jāuztraucas par papildu darbiem.

Izdevīgs un elastīgs risinājums

Mūsu taisnstūra galdautu nomas pakalpojumi ir pieejami par konkurētspējīgām cenām, un mēs piedāvājam elastīgus nomas periodus, lai atbilstu jūsu pasākuma grafikam. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešami galdauti uz vienu vai vairākām dienām, mēs piedāvāsim risinājumu, kas atbildīs jūsu vajadzībām.

Ideāls risinājums jebkuram pasākumam

Taisnstūra galdautu noma ir lielisks veids, kā piešķirt jūsu pasākumam eleganci un izsmalcinātību. Mūsu galdauti ir piemēroti gan iekštelpu, gan āra pasākumiem, radot izsmalcinātu un stilīgu atmosfēru jebkurā vietā. Rezervējiet mūsu taisnstūra galdautus jau šodien un pārliecinieties, ka jūsu pasākums būs elegants un izsmalcināts!

Izvēlieties mūsu taisnstūra galdautu nomu un piešķiriet savam pasākumam īpašu šarmu un eleganci!

Aplūko arī šos produktus!