Taisnstūra galdautu noma

Produkta Nr: TG007

150 x 150 cm –
Krāsa: balta, melna, pelēka
Nomas cena – 8 eur / dienā*

 

250 x 150 cm –
Krāsa: balta, melna, pelēka
Nomas cena – 10 eur / dienā*

 

310 x 220 cm –
Krāsa: balta, melna, pelēka
Nomas cena – 12 eur / dienā*

 

*Cenas norādītas bez PVN

Vai plānojat kāzu banketu, dzimšanas dienas svinības vai korporatīvo pasākumu? Mūsu taisnstūra galdautu noma ir ideāls risinājums, lai piešķirtu jūsu notikumam eleganci un stilīgumu. Pieejams trīs klasiskās krāsās – melnā, pelēkā un baltā, šis galdauts ir piemērots jebkuram interjeram un pasākuma tematikai.

Galvenās priekšrocības:

1. Augstas kvalitātes materiāls: Izgatavoti no izturīga un viegli kopjama auduma, mūsu galdauti nodrošina ilgmūžību un izcilu izskatu visa pasākuma gaitā. Tas ir izturīgs pret traipiem un viegli tīrāms, nodrošinot, ka galdauts saglabā nevainojamu izskatu arī intensīvas lietošanas laikā.

2. Dažādas krāsu iespējas: Pieejams trīs elegantās krāsās – melnā, pelēkā un baltā, mūsu galdauts piedāvā plašas iespējas, lai pielāgotu jūsu pasākuma estētiku. Melnā krāsa piešķir izsmalcinātību un greznību, pelēkā – modernu un neitrālu izskatu, savukārt baltā – tīrību un eleganci.

3. Universāls izmērs: Taisnstūra galdauts ir pieejams dažādos izmēros, lai piemērotu gan mazākiem, gan lielākiem galdiem. Tas nodrošina perfektu pārklājumu un estētisku izskatu, neatkarīgi no galda izmēra vai formas.

4. Ērta montāža un uzglabāšana: Galdautu ir viegli uzlikt un noņemt, un tas neaizņem daudz vietas uzglabājot. Pateicoties kompaktajam dizainam, to var ērti transportēt un uzglabāt līdz nākamajam pasākumam.

5. Ideāls jebkuram notikumam: Neatkarīgi no tā, vai plānojat formālu vakariņu, bufetes galdu vai izstādes stendu, mūsu taisnstūra galdauta noma ir lielisks papildinājums. Tas piešķir jūsu pasākumam profesionālu un sakoptu izskatu, radot pozitīvu iespaidu uz visiem apmeklētājiem.

Papildu informācija:

Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat vislabāko kvalitāti par pieņemamu cenu. Turklāt, mūsu galdauti ir pieejami īsās un ilgtermiņa nomas opcijās, atkarībā no jūsu vajadzībām.

Kā pasūtīt:

Lai pasūtītu taisnstūra galdautu, sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu, un mūsu draudzīgais un profesionālais personāls palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko risinājumu jūsu pasākumam. Mēs nodrošinām ātru un uzticamu piegādi visā Latvijā, lai jūs varētu koncentrēties uz pasākuma organizēšanu bez liekām raizēm.

Taisnstūra galdautu noma ir ideāls risinājums, lai padarītu jūsu pasākumu izsmalcinātu un sakoptu. Nezaudējiet laiku un rezervējiet savu galdautu jau šodien!

Aplūko arī šos produktus!