Satīna krēslu lentes

Produkta Nr: TG006

Nomas cena – 0,50 eur / gab*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Izmērs: 275cm x 15cm

Vai vēlaties piešķirt savam pasākumam izsmalcinātību un šarmu? Mūsu nomas satīna krēslu lentītes ir ideāls risinājums! Šīs augstas kvalitātes lentītes piešķirs jūsu krēsliem elegantu izskatu, radot neatkārtojamu atmosfēru jebkurā notikumā.

Satīna krēslu lentītes ir piemērotas dažādiem pasākumiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, izstādēm, banketiem un citiem svinīgiem notikumiem. To gludais un spīdīgais materiāls nodrošina izcilu vizuālo efektu, padarot jebkuru telpu īpašu un pievilcīgu.

Satīna krēslu lentīšu nomas priekšrocības:

  • Elegants dizains: Satīna lentītes piešķir krēsliem izsmalcinātu un elegantu izskatu, radot greznu un svinīgu atmosfēru.
  • Augsta kvalitāte: Izgatavotas no augstas kvalitātes satīna, kas nodrošina gludu un spīdīgu virsmu, lentītes ir izturīgas un ilgi kalpojošas.
  • Viegla uzstādīšana: Satīna lentītes ir viegli uzstādāmas un noņemamas, ļaujot jums ātri un vienkārši izrotāt krēslus.
  • Daudzpusība: Pieejamas dažādās krāsās un izmēros, lentītes viegli pielāgojamas jebkurai tematikai vai dekorācijai, gan iekštelpās, gan ārā.
  • Papildu šarms: Satīna lentītes ne tikai papildina krēslu izskatu, bet arī palīdz radīt harmonisku un vienotu dekorācijas stilu.

Nomājot mūsu satīna krēslu lentītes, jūs iegūsiet elegantas un pievilcīgas dekorācijas, kas uzlabos jūsu pasākuma kopējo izskatu un atmosfēru. Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai atbilstu jūsu budžetam un prasībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat nelielu ģimenes svinību vai lielu korporatīvu pasākumu, mūsu satīna krēslu lentītes būs lielisks papildinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un rezervētu savas lentītes!

Aplūko arī šos produktus!