Elastīgi krēslu pārvalki

Produkta Nr: TG004

Nomas cena – 1,80 eur / gab*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Krāsa: balta, melna
  • Izmērs: 98cm x 45cm x 45cm

Vai vēlaties piešķirt savam pasākumam stilīgu un izsmalcinātu izskatu? Mūsu nomas elastīgie krēslu pārvalki ir ideāls risinājums! Šie augstas kvalitātes pārvalki nodrošina elegantu un vienotu izskatu, pārvēršot parastus krēslus par skaistiem dekoru elementiem, radot īpašu atmosfēru jebkurā notikumā.

Elastīgie krēslu pārvalki ir piemēroti dažādiem pasākumiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, izstādēm, banketiem un citiem svinīgiem notikumiem. To elastīgais materiāls nodrošina perfektu piegulšanu dažādu formu un izmēru krēsliem, radot nevainojamu izskatu.

Elastīgo krēslu pārvalku nomas priekšrocības:

  • Stilīgs dizains: Pārvalki piešķir krēsliem izsmalcinātu un elegantu izskatu, radot harmonisku un svinīgu atmosfēru.
  • Augsta kvalitāte: Izgatavoti no augstas kvalitātes elastīga materiāla, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un ērtu piegulšanu krēsliem.
  • Viegla uzstādīšana: Pārvalki ir viegli uzstādāmi un noņemami, ļaujot ātri un vienkārši izrotāt krēslus, ietaupot laiku un pūles.
  • Daudzpusība: Pieejami dažādās krāsās un dizainos, pārvalki viegli pielāgojami jebkurai tematikai vai dekorācijai, gan iekštelpās, gan ārā.
  • Aizsardzība un komforts: Pārvalki ne tikai uzlabo krēslu izskatu, bet arī aizsargā tos no netīrumiem un bojājumiem, nodrošinot papildu komfortu viesiem.

Nomājot mūsu elastīgos krēslu pārvalkus, jūs iegūsiet stilīgu un vienotu izskatu, kas uzlabos jūsu pasākuma kopējo atmosfēru. Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai atbilstu jūsu budžetam un prasībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat nelielu ģimenes svinību vai lielu korporatīvu pasākumu, mūsu elastīgie krēslu pārvalki būs lielisks papildinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un rezervētu savus pārvalkus!

Aplūko arī šos produktus!