Auduma salvete

Produkta Nr: TG003

Nomas cena – 0.70 eur*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Krāsa: balta
  • Izmērs: 50cm x 50cm

Vai vēlaties piešķirt savam pasākumam izsmalcinātību un greznību? Mūsu nomas auduma salvetes ir ideāls risinājums! Šīs augstas kvalitātes salvetes nodrošina elegantu un vienotu izskatu, padarot jebkuru galda klājumu īpašu un pievilcīgu.

Auduma salvetes ir piemērotas dažādiem pasākumiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, izstādēm, banketiem un citiem svinīgiem notikumiem. To gludais un izsmalcinātais materiāls nodrošina izcilu vizuālo efektu, piešķirot pasākumam luksusa un izsmalcinātības sajūtu.

Auduma salvešu nomas priekšrocības:

  • Elegants dizains: Auduma salvetes piešķir galda klājumam izsmalcinātu un elegantu izskatu, radot greznu un svinīgu atmosfēru.
  • Augsta kvalitāte: Izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, salvetes nodrošina gludu un mīkstu virsmu, kas ir patīkama pieskārienam un ilgi kalpojoša.
  • Viegla uzstādīšana: Auduma salvetes ir viegli saliekamas un noformējamas, ļaujot ātri un vienkārši izrotāt galdu.
  • Daudzpusība: Salvetes viegli iederēsies jebkurā tematikā vai dekorācijā, gan iekštelpās, gan ārā.
  • Videi draudzīgs risinājums: Auduma salvetes ir atkārtoti lietojamas, padarot tās par videi draudzīgu izvēli, kas palīdz samazināt vienreizlietojamo produktu patēriņu.

Nomājot mūsu auduma salvetes, jūs iegūsiet elegantas un pievilcīgas dekorācijas, kas uzlabos jūsu pasākuma kopējo izskatu un atmosfēru. Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai atbilstu jūsu budžetam un prasībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat nelielu ģimenes svinību vai lielu korporatīvu pasākumu, mūsu auduma salvetes būs lielisks papildinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un rezervētu savas salvetes!

Aplūko arī šos produktus!