Apaļo Galdautu Noma

Produkta Nr: TG001

260 cm – Piemērots galdiem no 120 – 150 cm.
Krāsa: balta, melna, pelēka
Nomas cena – 9 eur / dienā*

 

290 cm – Piemērots galdiem no 150 – 180 cm.
Krāsa: balta
Nomas cena – 10 eur / dienā*

 

300 cm – Piemērots galdiem no 150 – 180 cm un stāvgaldiem 110x80cm.
Krāsa: balta, melna, pelēka
Nomas cena – 12 eur / dienā*

 

*Cenas norādītas bez PVN

Galdautu noma

Vai plānojat svinības, kāzas vai korporatīvu pasākumu? Apaļo galdautu noma ir lielisks risinājums, lai piešķirtu jūsu pasākumam eleganci un stilīgumu. Mūsu galdauti ir pieejami trīs klasiskās krāsās – melnā, pelēkā un baltā, kas iederēsies jebkurā interjerā un pasākuma tematikā. Galdautu noma ir ideāla izvēle, lai nodrošinātu kvalitatīvu un stilīgu galda noformējumu bez liekām rūpēm.

Galvenās priekšrocības:

1. Augstas kvalitātes materiāls: Mūsu galdauti ir izgatavoti no izturīga un viegli kopjama auduma, kas nodrošina ilgmūžību un nevainojamu izskatu visas pasākuma gaitā. Tie ir izturīgi pret traipiem un viegli tīrāmi, tādējādi saglabājot galdauta eleganci arī intensīvas lietošanas laikā.

2. Dažādas krāsu iespējas: Pieejami melnā, pelēkā un baltā krāsā, mūsu galdauti piedāvā plašas iespējas, lai pielāgotu jūsu pasākuma estētiku. Melns galdauts piešķir izsmalcinātību un greznību, pelēks – modernu un neitrālu izskatu, savukārt balts – tīrību un eleganci.

3. Perfekti piemērots apaļiem galdiem: Mūsu galdauti ir pieejami dažādos izmēros, lai nodrošinātu ideālu pārklājumu un estētisku izskatu apaļiem galdiem. Neatkarīgi no galda diametra, mūsu galdauti piešķirs jūsu pasākumam sakoptu un profesionālu izskatu.

4. Ērta montāža un uzglabāšana: Nomas galdauts ir viegli uzliekams un noņemams, un tas neaizņem daudz vietas uzglabājot. Pateicoties kompaktajam dizainam, galdautu var ērti transportēt un uzglabāt līdz nākamajam pasākumam.

5. Ideāls jebkuram notikumam: Neatkarīgi no tā, vai plānojat formālu vakariņu, bufetes galdu vai izstādes stendu, mūsu galdauti ir lielisks papildinājums. Tie piešķir jūsu pasākumam profesionālu un sakoptu izskatu, radot pozitīvu iespaidu uz visiem apmeklētājiem.

Papildu informācija:

Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat vislabāko kvalitāti par pieņemamu cenu. Turklāt, mūsu galdauti ir pieejami īsās un ilgtermiņa nomas opcijās, atkarībā no jūsu vajadzībām. Galdautu noma ir izdevīgs un praktisks risinājums jūsu pasākumam.

Kā pasūtīt:

Lai rezervētu apaļo galdautu nomu, sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu, un mūsu draudzīgais un profesionālais personāls palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko risinājumu jūsu pasākumam. Mēs nodrošinām ātru un uzticamu piegādi visā Latvijā, lai jūs varētu koncentrēties uz pasākuma organizēšanu bez liekām raizēm.

Apaļo galdautu noma ir ideāls risinājums, lai padarītu jūsu pasākumu izsmalcinātu un sakoptu. Nezaudējiet laiku un rezervējiet savu galdautu jau šodien!

Aplūko arī šos produktus!