Balts podests

Produkta Nr: AP001

Nomas cena – 15 eur *

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Augstums: 110/80/60 cm
  • Platums: 35 cm
  • Dziļums: 35 cm
  • Krāsa: balta
  • Pieejami 6 gabali

 

Iznomājiet dekoratīvos podestus un piešķiriet jūsu pasākumam vai notikumam eleganci un stilu! Mūsu dekoratīvo podestu noma uzlabos jūsu pasākuma vizuālo estētiku un radīs ievērojamu skatu.

Dekoratīvie podesti ir lielisks veids, kā uzsvērt jūsu svarīgākos elementus, piemēram, ziedus, skulptūras, produktus vai trofejas. Mūsu podestu nomas pakalpojumi ietver dažādas izmēra iespējas.

Podesti var kalpot gan kā praktisks elements, kurā izvietot dažādus priekšmetus, gan arī kā dekoratīvs elements, kas uzlabos jūsu pasākuma vizuālo estētiku un radīs aizraujošu atmosfēru. Mūsu podesti ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina gan izturību, gan stabilitāti, tādējādi garantējot drošu un uzticamu platformu jūsu objektu izvietošanai.

Mūsu draudzīgais un pieredzējušais personāls palīdzēs jums atlasīt vispiemērotāko podestu atbilstoši jūsu pasākuma tematikai un telpas dizainam, sniedzot konsultācijas un idejas.

Sāciet plānot savu pasākumu vai uzlabojiet savu telpu ar mūsu dekoratīvo podestu nomas pakalpojumiem jau tagad un radiet neaizmirstamu un eleganto atmosfēru, kas padarīs jūsu pasākumu vai telpu unikālu un pievilcīgu!

Aplūko arī šos produktus!