Apbalvošanas pjedestāls – podests

Nomas cena: 60 eur*

*Cena norādīta bez PVN

 

Apbalvošanas pjedestāls sastāv no 3 atsevišķiem kubiem. Podestus iespējams nobrendot ar individuālām dizaina uzlīmēm (cenā nav iekļautas).

Produkta specifikācijas:

  • 1. vieta 65 cm augstums (platforma 83.5 x 83.5cm)
  • 2. vieta 47 cm augstums (platforma 83.5 x 83.5 cm)
  • 3. vieta 25 cm augstums (platforma 83.5 x 83.5 cm)

 

Lai labāk iemūžinātu pasākumu uzvarētāju triumfu, izplatīta prakse ir podestu, jeb apbalvošanas pjedestālu izmantošana. Šie podesti kalpo ne tikai kā fizisks atspoguļojums uzvarētāju sasniegumiem, bet arī kā simbolisks žests, kas novērtē un izceļ uzvarētāju pūles un izcili paveikto darbu.

Apbalvošanas podestu komplekti ir izstrādāti tā, lai tie atbilstu dažādu pasākumu specifikām un varētu tikt viegli integrēti jebkurā notikuma vietā. Tie ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem, kas nodrošina gan drošību, gan estētisku izskatu. Podestus iespējams nomarķēt ar individuālām dizaina uzlīmēm, kas ļauj tiešā veidā papildināt pasākuma stilu un tēmu.

Šo podestu izmantošana ir ļoti praktiska, jo tie ir viegli pārvietojami un montējami. Papildus funkcionalitātei, podesti veicina arī uzvarētāju vizuālo izcelšanu, padarot viņu sasniegumus vēl ievērojamākus un fotogrāfijām pievilcīgākus. Tas ir svarīgi, jo šīs fotogrāfijas kļūst par daļu no pasākumu dalībnieku personīgajiem un profesionālajiem arhīviem, kā arī veido būtisku elementu mediju segumā un pasākumu atskaišu materiālos.

Izvēloties apbalvošanas pjedestālu, ir svarīgi ņemt vērā vairākus kritērijus, piemēram, materiāla izturību, dizainu un adaptēšanas iespējas dažādiem pasākumu formātiem. Tas nodrošina, ka podesti atbildtīs, gan organizatoru, gan dalībnieku vajadzībām.

Apbalvošanas podesti ir neatsverama sporta un citu  pasākumu sastāvdaļa, kas veicina gan estētiku, gan funkcionalitāti, vienlaikus nodrošinot uzvarētājiem un līdzjutējiem atmiņā paliekošu pieredzi.

Aplūko arī šos produktus!