Mākslīgais augs “Palma”

Produkta Nr: MA001

Nomas cena – 20 eur *

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Augstums – 160cm

 

Vai vēlaties piešķirt savam pasākumam tropisku noskaņu un eleganci? Mūsu mākslīgo augu noma “Palma” ir ideāls risinājums! Šis skaistais augs, kas izskatās kā īsta palma, piešķirs jebkurai telpai vai āra vietai īpašu šarmu un dzīvīgumu.

Mākslīgā palma ir lieliski piemērota dažādiem pasākumiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, izstādēm un citām svinībām. Tā ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un izturību. Mūsu palma izskatās tik dabiski, ka viesi to noteikti sajauks ar īstu augu.

Mākslīgā auga “Palma” nomas priekšrocības:

  • Eksotisks dizains: Palma piešķir telpai vai āra videi tropisku un elegantu noskaņu, radot īpašu atmosfēru.
  • Augsta kvalitāte: Izgatavota no kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina dabisku izskatu un ilgu kalpošanas laiku.
  • Viegla uzturēšana: Atšķirībā no īstiem augiem, mākslīgā palma neprasa laistīšanu vai īpašu kopšanu, vienlaikus saglabājot skaistu izskatu.
  • Daudzpusība: Piemērota dažādiem pasākumiem un viegli pielāgojama jebkurai dekorāciju tematikai, gan iekštelpās, gan ārā.
  • Vienkārša uzstādīšana: Mākslīgo palmu ir viegli uzstādīt un noņemt, kas ietaupa laiku un pūles pasākuma organizēšanā.

Nomājot mūsu mākslīgo augu “Palma”, jūs iegūsiet skaistu un praktisku risinājumu, kas izcels jūsu pasākuma dekorācijas. Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai atbilstu jūsu budžetam un vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat intīmu ģimenes pasākumu vai lielu korporatīvu notikumu, mūsu mākslīgā palma būs lielisks papildinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un rezervētu savu augu!

Aplūko arī šos produktus!