Mākslīgais augs “Monstera”

Produkta Nr: MA003

Nomas cena – 20 eur *

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Augstums: 180cm

 

Vai vēlaties piešķirt savam pasākumam modernu un eksotisku noskaņu? Mūsu nomas mākslīgā monstera ir ideāls risinājums! Šis stilīgais augs, kas izskatās kā īsta monstera, piešķirs jebkurai telpai vai āra vietai īpašu šarmu un eleganci.

Mākslīgā monstera ir lieliski piemērota dažādiem pasākumiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, izstādēm un citām svinībām. Tā ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un izturību. Mūsu monstera izskatās tik dabiski, ka viesi to noteikti sajauks ar īstu augu.

Mākslīgās monsteras nomas priekšrocības:

  • Stilīgs dizains: Monstera piešķir telpai vai āra vietai modernu un eksotisku noskaņu, radot īpašu atmosfēru.
  • Augsta kvalitāte: Izgatavota no kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina dabisku izskatu un ilgu kalpošanas laiku.
  • Viegla uzturēšana: Atšķirībā no īstiem augiem, mākslīgā monstera neprasa laistīšanu vai īpašu kopšanu, vienlaikus saglabājot skaistu izskatu.
  • Daudzpusība: Piemērota dažādiem pasākumiem un viegli pielāgojama jebkurai dekorācijas tematikai, gan iekštelpās, gan ārā.
  • Vienkārša uzstādīšana: Mākslīgo monsteru ir viegli uzstādīt un noņemt, kas ietaupa laiku un pūles pasākuma organizēšanā.

Nomājot mūsu mākslīgo monsteru, jūs iegūsiet skaistu un praktisku risinājumu, kas izcels jūsu pasākuma dekorācijas. Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai atbilstu jūsu budžetam un vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat intīmu ģimenes pasākumu vai lielu korporatīvu notikumu, mūsu mākslīgā monstera būs lielisks papildinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un rezervētu savu augu!

Aplūko arī šos produktus!