Mākslīgais augs “Ficus”

Produkta Nr: MA004

Nomas cena – 10 eur *

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Augstums: 160cm

 

 

Vai vēlaties piešķirt savam pasākumam eleganci un stilīgumu? Mūsu nomas mākslīgais fikuss ir ideāls risinājums! Šis iespaidīgais augs, kas izskatās kā īsts fikuss, piešķirs jebkurai telpai vai āra vietai īpašu šarmu un dzīvīgumu.

Mākslīgais fikuss ir lieliski piemērots dažādiem pasākumiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, izstādēm un citām svinībām. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un izturību. Mūsu fikuss izskatās tik dabiski, ka viesi to noteikti sajauks ar īstu augu.

Mākslīgā fikusa nomas priekšrocības:

  • Elegants dizains: Fikuss piešķir telpai vai āra vietai stilīgu un elegantu noskaņu, radot īpašu atmosfēru.
  • Augsta kvalitāte: Izgatavots no kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina dabisku izskatu un ilgu kalpošanas laiku.
  • Viegla uzturēšana: Atšķirībā no īstiem augiem, mākslīgais fikuss neprasa laistīšanu vai īpašu kopšanu, vienlaikus saglabājot skaistu izskatu.
  • Daudzpusība: Piemērots dažādiem pasākumiem un viegli pielāgojams jebkurai dekorācijas tematikai, gan iekštelpās, gan ārā.
  • Vienkārša uzstādīšana: Mākslīgo fikusu ir viegli uzstādīt un noņemt, kas ietaupa laiku un pūles pasākuma organizēšanā.

Nomājot mūsu mākslīgo fikusu, jūs iegūsiet skaistu un praktisku risinājumu, kas izcels jūsu pasākuma dekorācijas. Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai atbilstu jūsu budžetam un vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat intīmu ģimenes pasākumu vai lielu korporatīvu notikumu, mūsu mākslīgais fikuss būs lielisks papildinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un rezervētu savu augu!

Aplūko arī šos produktus!