Mākslīgais augs “Ficus”

Produkta Nr: MA004

Nomas cena – 10 eur *

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Augstums: 160cm

 

 

Iznomā mākslīgās augu iekārtas un radīsiet zaļu un mierīgu atmosfēru jūsu pasākumā vai telpā! Mūsu plašais mākslīgo augu nomas klāsts piedāvā dažādas iespējas, lai piešķirtu dabisku un stilīgu noskaņu jebkuram pasākumam vai vietai.

Mākslīgie augi ir lielisks veids, kā pievienot dabas elements jūsu telpā, neriskējot ar tradicionālās augu kopšanas problēmām. Mūsu mākslīgo augu nomas pakalpojumi ietver dažādu veidu augus – no maziem podiņiem līdz lielām puķu kompozīcijām un dzīvžogiem, lai atbilstu jūsu telpas dizainam un tematikai.

Mēs piedāvājam mākslīgos augus, kas ir gatavi izmantot un radīt uzreiz sajūtu kā patiesiem. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina gan dabisku izskatu, gan ilgmūžību, tādējādi radot videi draudzīgu un ilgtspējīgu risinājumu.

Mākslīgie augi ir piemēroti gan iekštelpām, gan ārtelpām un var kalpot kā dekoratīvs elements gan lielās ballītēs, gan arī intīmos pasākumos. Ar tiem varat radīt zaļu un mierīgu atmosfēru, kas palīdzēs uzlabot jūsu viesu izjūtu un uzsvērt pasākuma tēmu.

Mūsu draudzīgais un pieredzējušais personāls palīdzēs jums atlasīt vispiemērotākos mākslīgos augus atbilstoši jūsu vajadzībām un telpas dizainam. Sāciet plānot savu pasākumu vai uzlabojiet savu telpu ar mūsu mākslīgo augu nomas pakalpojumiem jau tagad un radīsiet zaļu un mierīgu atmosfēru, kas padarīs jūsu pasākumu vai telpu neaizmirstamu!

Produkta apraksts:

  • Rada patīkamu vidi
  • Neprasa kopšanu un izskatās dabīgs
  • Var novietot uz grīdas kā telpas sadalītāju

Aplūko arī šos produktus!