Mākslīgais augs “Bambusa koks”

Produkta Nr: MA005

Nomas cena – 15 eur *

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Augstums: 150cm

 

 

Vai vēlaties piešķirt savam pasākumam unikālu un elegantu noskaņu? Mūsu nomas mākslīgais bambusa koks ir ideāls risinājums! Šis skaistais augs, kas izskatās kā īsts bambuss, piešķirs jebkurai telpai vai āra videi eksotisku šarmu un dzīvīgumu.

Mākslīgais bambusa koks ir lieliski piemērots dažādiem pasākumiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, izstādēm un citām svinībām. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un izturību. Mūsu bambusa koks izskatās tik dabiski, ka viesi to noteikti sajauks ar īstu augu.

Mākslīgā bambusa koka nomas priekšrocības:

  • Eksotisks dizains: Bambusa koks piešķir telpai vai āra vietai unikālu un elegantu noskaņu, radot īpašu atmosfēru.
  • Augsta kvalitāte: Izgatavots no kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina dabisku izskatu un ilgu kalpošanas laiku.
  • Viegla uzturēšana: Atšķirībā no īstiem augiem, mākslīgais bambusa koks neprasa laistīšanu vai īpašu kopšanu, vienlaikus saglabājot skaistu izskatu.
  • Daudzpusība: Piemērots dažādiem pasākumiem un viegli pielāgojams jebkurai dekorācijas tematikai, gan iekštelpās, gan ārā.
  • Vienkārša uzstādīšana: Mākslīgo bambusa koku ir viegli uzstādīt un noņemt, kas ietaupa laiku un pūles pasākuma organizēšanā.

Nomājot mūsu mākslīgo bambusa koku, jūs iegūsiet skaistu un praktisku risinājumu, kas izcels jūsu pasākuma dekorācijas. Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai atbilstu jūsu budžetam un vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat intīmu ģimenes pasākumu vai lielu korporatīvu notikumu, mūsu mākslīgais bambusa koks būs lielisks papildinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un rezervētu savu augu!

Aplūko arī šos produktus!