Mobila saliekamā prezentācijas siena

Produkta Nr: AP003

Nomas cena – 30 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Piedāvājam dažādu veidu foto sienu konstrukcijas dažādos lielumos. Varam  piedāvāt arī maketa izveidi Jūsu fotosienai un druku uz PVC banera. Sazinies, lai iegūtu vairāk informāciju!

Produkta specifikācijas:

  • Ātri uzstādāma un viegli transportējama
  • Izturīgs, īpaši viegls rāmis
  • Stends paredzēts iekštelpām
  • Foto siena, preses siena, sponsoru siena, prezentāciju stends
  • Platums: 3,06 m
  • Garums: 2,30 m
  • Dziļums: 0.45 m

Iznomājiet foto sienas un piešķiriet jūsu pasākumam vai notikumam personīgu un atmiņā paliekošu pieskārienu! Mūsu foto sienu nomas klāsts piedāvā dažādas iespējas, lai radītu neaizmirstamu un pievilcīgu fonu jūsu viesiem vai pasākuma dalībniekiem.

Foto sienas ir lielisks veids, kā iemiesot un dalīties ar saviem brīžiem, stāstiem un emocijām. Mūsu foto sienas nomas pakalpojumi ietver dažādus dizainus un izmērus, sākot no vienkāršiem un elegantiem foto foniem līdz spilgtām un krāsainām foto tapetēm, lai radītu atmosfēru atbilstoši jūsu pasākuma tematikai un noskaņai.

Foto sienas ir ideāls elements jebkurām svinībām, kāzām, korporatīvajam pasākumam vai dzimšanas dienas ballītei, kas palīdzēs uzņemt un saglabāt brīžus, kas jums ir nozīmīgi. Mūsu foto sienas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina gan izturību, gan izcilu attēla kvalitāti, tādējādi radot iespaidīgu un profesionālu iespaidu.

Piedāvājam gan gatavas, gan pielāgotas foto sienas, lai atbilstu jūsu individuālajām vajadzībām un prasībām. Mūsu draudzīgais un pieredzējušais personāls palīdzēs jums atlasīt vispiemērotāko foto sienas dizainu atbilstoši jūsu pasākuma tematikai un vēlmēm, piedāvājot konsultācijas un idejas.

Sāciet plānot savu pasākumu vai uzlabojiet savu telpu ar mūsu foto sienas nomas pakalpojumiem jau tagad un radiet neaizmirstamu un personīgu atmosfēru, kas padarīs jūsu pasākumu vai telpu neaizmirstamu un pievilcīgu!

Aplūko arī šos produktus!