Sešstūra arkas noma

Produkta Nr: AR002

Nomas cena – 50 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

*PIEGĀDES IZMAKSAS UN UZSTĀDĪŠANA NEIETILPST CENĀ!

Produkta specifikācijas:

  • Izjaucams 2 daļās
  • Kāju garums – 1m (50cm uz āru un 50cm uz iekšu)
  • Augstums – 2m
  • Platums – 2m

Lieliski iederēsies kāzās un citos pasākumos. Viegli uzstādāms un pārvietojams. Izjaucam divās daļās.

 

Vai vēlaties piešķirt savam pasākumam izcilu izskatu un neaizmirstamu atmosfēru? Iepazīstinām ar mūsu sešstūra arkas nomas pakalpojumu – ideālu risinājumu, lai jūsu pasākums izceltos ar eleganci un unikālu dizainu. Mūsu sešstūra arkas ir veidotas, lai piešķirtu jebkuram notikumam īpašu šarmu un izsmalcinātību, kas pārsteigs jūsu viesus un radīs ilgstošas atmiņas.

Stilīgs un daudzpusīgs dizains

Mūsu sešstūra arkas ir pieejamas dažādos izmēros un stilos, lai atbilstu jebkura veida pasākumiem. Neatkarīgi no tā, vai plānojat kāzas, uzņēmuma pasākumu, jubilejas svinības vai jebkuru citu īpašu notikumu, mūsu arkas būs lielisks papildinājums jūsu dekorācijām. Tās var izmantot kā galveno elementu ceremonijām, fotogrāfiju vietām vai vienkārši kā stilīgu fona elementu.

Augsta kvalitāte un drošība

Mūsu sešstūra arkas ir izgatavotas no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem, kas garantē to stabilitāti un ilgmūžību. Mēs rūpējamies par katra nomas procesa detaļām, lai nodrošinātu, ka arkas izskatās lieliski un ir drošas lietošanai. Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu arkas izturēs visus laikapstākļus un saglabās savu eleganto izskatu visā pasākuma laikā.

Vienkārša noma un uzstādīšana

Mēs piedāvājam ērtu un ātru sešstūra arkas nomas procesu. Mūsu klientu apkalpošanas komanda palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotāko arkas dizainu un nodrošinās ātru piegādi un uzstādīšanu jūsu izvēlētajā vietā. Pēc pasākuma beigām mūsu komanda ātri un efektīvi veiks arkas demontāžu, lai jums nebūtu jāuztraucas par papildu darbiem.

Izdevīgs un elastīgs risinājums

Mūsu sešstūra arkas nomas pakalpojumi ir pieejami par konkurētspējīgām cenām, un mēs piedāvājam elastīgus nomas periodus, lai atbilstu jūsu pasākuma grafikam. Sazinieties ar mums, lai iegūtu personalizētu piedāvājumu un pārliecinieties, ka jūsu pasākums būs unikāls un stilīgs.

Izvēlieties mūsu sešstūra arkas nomu, lai piešķirtu savam pasākumam īpašu šarmu un eleganci. Pasūtiet jau šodien un radiet neaizmirstamu pieredzi sev un saviem viesiem!

Aplūko arī šos produktus!