Arkas noma

Produkta Nr: AR003

Nomas cena – 55 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

*PIEGĀDES IZMAKSAS UN UZSTĀDĪŠANA NEIETILPST CENĀ!

Produkta specifikācijas:

  • Augstums: 2.04 m
  • Platums: 2.00 m
  • Dziļums: 0.52 m
  • Krāsa: melna
  • Materiāls: cinkots tērauds

Lieliski iederēsies kāzās un citos pasākumos. Viegli uzstādāms un pārvietojams.

 

Vai plānojat īpašu pasākumu un vēlaties piešķirt tam unikālu izskatu? Mūsu arkas noma ir tieši tas, kas jums nepieciešams! Izīrējot mūsu arkas, jūs piešķirsiet savam notikumam eleganci, stilu un neaizmirstamu vizuālo pievilcību. Mūsu piedāvājumā ir dažādas arkas, kas piemērotas jebkura veida pasākumiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem un citiem īpašiem notikumiem.

Stilīgs un daudzpusīgs dizains

Mūsu arkas ir pieejamas dažādos dizainos un izmēros, lai atbilstu jebkurai gaumei un pasākuma tēmai. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties klasisku, modernu vai romantisku izskatu, mūsu arkas būs lielisks papildinājums jūsu dekorācijām. Tās var izmantot kā galveno elementu ceremonijām, fotogrāfiju vietām vai kā stilīgu fona elementu.

Kvalitāte un uzticamība

Mēs nodrošinām, ka mūsu arkas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas garantē to izturību un stabilitāti. Katru nomas reizi mēs rūpīgi pārbaudām arkas stāvokli, lai tās izskatītos nevainojami un būtu drošas lietošanai. Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu arkas izturēs dažādus laikapstākļus un saglabās savu eleganto izskatu visā pasākuma laikā.

Viegla noma un uzstādīšana

Mēs piedāvājam ērtu un ātru arkas nomas procesu. Mūsu profesionālā komanda palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko arkas dizainu, nodrošinās savlaicīgu piegādi un veiks uzstādīšanu jūsu izvēlētajā vietā. Pēc pasākuma beigām mūsu komanda ātri un efektīvi veiks arkas demontāžu, lai jums nebūtu jāuztraucas par papildu darbiem.

Pieejams un elastīgs risinājums

Mūsu arkas nomas pakalpojumi ir pieejami par konkurētspējīgām cenām, un mēs piedāvājam elastīgus nomas periodus, lai atbilstu jūsu pasākuma grafikam. Sazinieties ar mums, lai iegūtu personalizētu piedāvājumu un nodrošinātu, ka jūsu pasākums būs unikāls un stilīgs.

Izvēlieties mūsu arkas nomu, lai piešķirtu savam pasākumam īpašu šarmu un eleganci. Pasūtiet jau šodien un radiet neaizmirstamu pieredzi sev un saviem viesiem!

Aplūko arī šos produktus!