Apaļās arkas noma

Produkta Nr: AR001

Nomas cena – 50 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

*PIEGĀDES IZMAKSAS UN UZSTĀDĪŠANA NEIETILPST CENĀ!

Produkta specifikācijas:

  • Izjaucams 2 daļās
  • Kāju garums – 1m (50cm uz āru un 50cm uz iekšu)
  • Augstums – 2m
  • Platums – 2m

Lieliski iederēsies kāzās un citos pasākumos. Viegli uzstādāms un pārvietojams. Izjaucam divās daļās.

 

Vai plānojat īpašu pasākumu un meklējat veidu, kā piešķirt tam neaizmirstamu izskatu? Iepazīstinām ar mūsu apļveida arkas nomas pakalpojumu – ideālu risinājumu jebkuram pasākumam, kas prasa eleganci un vizuālu pievilcību. Mūsu apļveida arkas ir veidotas, lai radītu izsmalcinātu atmosfēru, kas pārsteigs jūsu viesus un padarīs jūsu notikumu neaizmirstamu.

Daudzpusīgs un stilīgs dizains

Mūsu apļveida arkas ir pieejamas dažādos dizainos un izmēros, lai atbilstu jebkura pasākuma vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai plānojat kāzas, dzimšanas dienas ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu īpašu notikumu, mūsu arkas būs lielisks papildinājums jūsu dekorācijām. Tās var izmantot kā centrālo elementu ceremonijām, fotogrāfiju vietām vai vienkārši kā elegantu fona elementu.

Kvalitāte un uzticamība

Mēs nodrošinām, ka mūsu apļveida arkas ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, kas garantē to izturību un stabilitāti. Mūsu komanda rūpīgi uzrauga katru arkas montāžas un demontāžas procesu, lai nodrošinātu, ka tās izskatās nevainojami un ir drošas lietošanai. Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu arkas izturēs jebkurus laikapstākļus un saglabās savu eleganto izskatu visā pasākuma laikā.

Vienkārša noma un uzstādīšana

Mēs piedāvājam vienkāršu un ātru apļveida arkas nomas procesu. Mūsu klientu apkalpošanas komanda palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko arkas dizainu un nodrošinās ātru piegādi un uzstādīšanu jūsu izvēlētajā vietā. Pēc pasākuma beigām mūsu komanda ātri un efektīvi veiks arkas demontāžu, lai jums nebūtu jāuztraucas par papildu darbiem.

Pieejams un elastīgs risinājums

Mūsu apļveida arkas nomas pakalpojumi ir pieejami par konkurētspējīgām cenām, un mēs piedāvājam elastīgus nomas periodus, lai atbilstu jūsu pasākuma grafikam. Sazinieties ar mums, lai iegūtu personalizētu piedāvājumu un pārliecinieties, ka jūsu pasākums būs unikāls un stilīgs.

Izvēlieties mūsu apļveida arkas nomu, lai piešķirtu savam pasākumam īpašu šarmu un eleganci. Pasūtiet jau šodien un radiet neaizmirstamu pieredzi sev un saviem viesiem

Aplūko arī šos produktus!