LED sveces

Produkta Nr: LG009

Nomas cena – 10 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

(komplektā nenāk baterijas)

Pieejamie  izmēri – 7cm, 11cm un 14.5 cm

Pults ar krāsu maiņu dažādos toņos.
Sveces pamattonis – dabīgi balts

Sveces tiek ieslēgtas un izslēgtas ar pults palīdzību, tāpēc tās var novietot grūti aizsniedzamās vietās. Ar pulti var mainīt arī gaismas toni, kā arī uzstādīt taimeri uz 4 vai 8 stundām.

Papildus piedāvājam laternas, sveču izvietošanai.

Darbojas ar 3 AAA baterijām.

Iznomājiet apgaismojumu un piešķiriet jūsu pasākumam vai notikumam skaistu un noskaņotu gaisotni! Mūsu plašais apgaismojuma nomas klāsts piedāvā dažādas iespējas, lai radītu pareizo atmosfēru un uzsvērtu telpas dizainu un noskaņu.

Apgaismojums ir viens no svarīgākajiem elementiem jebkurā pasākumā vai notikumā, jo tas var ietekmēt gan noskaņu, gan viesu izjūtu. Mūsu apgaismojuma nomas pakalpojumi ietver dažādas opcijas, piemēram, LED gaismas un citus risinājumus, lai pielāgotu gaisotni atbilstoši jūsu vēlmēm un pasākuma tematikai.

Piedāvājam gan funkcionalitāti, gan estētiku ar mūsu augstas kvalitātes apgaismojuma nomas pakalpojumiem. Mūsu apgaismojuma iekārtas ir izgatavotas no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem, nodrošinot gan ilgmūžību, gan drošību. Turklāt, mēs piedāvājam dažādas krāsu un efektu opcijas, lai radītu tieši to noskaņu, kuru vēlaties izveidot.

Apgaismojums var būt gan praktisks, gan dekoratīvs elements jūsu pasākumā vai notikumā. Mūsu draudzīgais un pieredzējušais personāls palīdzēs jums atlasīt piemērotākos apgaismojuma risinājumus atbilstoši jūsu vajadzībām un pasākuma specifikācijām.

Sāciet plānot savu pasākumu jau tagad un nodrošiniet, ka jūsu telpa ir gaiša un noskaņota ar mūsu augstās kvalitātes apgaismojuma nomas pakalpojumiem. Radīsim neaizmirstamu atmosfēru un uzsvērsim jūsu pasākumu vai notikumu ar piemērotu apgaismojumu!

Aplūko arī šos produktus!