LED lampiņu “tīkls”

Produkta Nr: LG005

Nomas cena – 15 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Tīkla izmērs – 3m x 2m ar 200LED lampiņām
  • Tīkli ir savstarpēji savienojami.
    Var izmantot griestu un sienu dekorēšanai, veidot fonu.
    Lieliski izskatās brīvā dabā – kokos, krūmos un pļavās.
    Iespējams apklāt automašīnu.

Radiet neaizmirstamu atmosfēru ar mūsu LED lampiņu “tīkla” nomu. Šī virtene ar dzeltenu gaismu ir ideāls risinājums, lai piešķirtu jūsu pasākumam siltu un maģisku noskaņu. LED lampiņu “tīkla” izmērs ir 3 x 2 metri, un tas sastāv no 200 LED lampiņām. Tīkli ir savstarpēji savienojami, nodrošinot elastību un pielāgojamību jūsu vajadzībām.

Daudzpusīgs un elegants apgaismojums

Mūsu LED lampiņu “tīkls” ir piemērots griestu un sienu dekorēšanai, kā arī fona veidošanai. Tas ir lielisks risinājums, lai radītu burvīgu apgaismojumu gan iekštelpās, gan ārā. Dzeltenā gaisma rada siltu un mājīgu atmosfēru, padarot šo apgaismojumu ideāli piemērotu kāzām, dzimšanas dienas ballītēm, korporatīvajiem pasākumiem un citiem īpašiem notikumiem.

Elastība un savienojamība

Viena no lieliskajām mūsu LED lampiņu “tīkla” priekšrocībām ir tā savienojamība. Jūs varat savienot vairākus tīklus, lai izveidotu garākus un plašākus apgaismojuma risinājumus, kas piemēroti jebkura izmēra telpai vai āra pasākumam. Šī funkcija nodrošina elastību un ļauj pielāgot apgaismojumu atbilstoši jūsu pasākuma vajadzībām.

Daudzveidīgas izmantošanas iespējas

Mūsu LED lampiņu “tīkls” ir ideāli piemērots, lai dekorētu griestus, sienas, kokus, krūmus un pļavas. Tas izskatās lieliski arī brīvā dabā, radot pasakainu atmosfēru jūsu dārzā vai parkā. Turklāt, tīkli var tikt izmantoti arī automašīnu apklāšanai, piešķirot tām unikālu un stilīgu izskatu.

Energoefektivitāte un ilgtspējība

Mūsu LED lampiņu tīkli ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un izmanto energoefektīvas LED spuldzes, kas patērē maz enerģijas un nodrošina ilgstošu darbību. Tas padara mūsu lampiņu tīklus ne tikai ekonomiskus, bet arī videi draudzīgus, samazinot jūsu pasākuma ekoloģisko nospiedumu.

Viegla uzstādīšana un lietošana

Mūsu LED lampiņu “tīkls” ir viegli uzstādāms un lietojams. Pateicoties elastīgajam dizainam, jūs varat to viegli piestiprināt pie dažādām virsmām. Mēs piedāvājam arī uzstādīšanas un demontāžas pakalpojumus, lai jūs varētu baudīt nevainojamu apgaismojumu bez liekām rūpēm.

Drošība un uzticamība

Mūsu LED lampiņu tīkli ir droši lietošanā gan iekštelpās, gan ārā. Tie ir izturīgi pret dažādiem laikapstākļiem un nodrošina stabilu apgaismojumu jūsu pasākumam neatkarīgi no apstākļiem.

Izdevīgs risinājums jebkuram pasākumam

Mūsu LED lampiņu “tīkla” nomas pakalpojumi ir pieejami par konkurētspējīgām cenām, un mēs piedāvājam elastīgus nomas periodus, lai atbilstu jūsu pasākuma grafikam. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams apgaismojums uz vienu vakaru vai vairākām dienām, mēs nodrošināsim risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.

Pasūtiet mūsu LED lampiņu “tīkla” nomas pakalpojumu jau šodien un radiet neaizmirstamu apgaismojumu savam pasākumam!

Aplūko arī šos produktus!