LED knaģu virtene

Produkta Nr: LG004

Nomas cena – 10 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

(komplektā nenāk baterijas)

Sastāv no 30 LED knaģiem 3,5m garumā.

Darbojās uz baterijām.

Ieplānojot pasākumu, apgaismojums spēlē būtisku lomu, radot vajadzīgo atmosfēru un piešķirot īpašu šarmu. Mūsu LED knaģu virtenes noma ir ideāls risinājums, lai jūsu pasākums būtu gan stilīgs, gan funkcionāls. Šī virtene, ar garumu 3,5 metri, piedāvā 30 dzeltanas krāsas LED knaģus, kas piešķirs jūsu pasākumam maģisku gaismu un eleganci.

Stilīgs un daudzpusīgs apgaismojums

Mūsu LED knaģu virtenes nodrošina spilgtu un siltu dzeltano gaismu, kas ir ideāli piemērota dažādiem pasākumiem – no kāzām un dzimšanas dienas ballītēm līdz korporatīvajiem pasākumiem un izstādēm. LED knaģi ir izvietoti uz 3,5 metru garas virtenes, radot vienmērīgu un pievilcīgu apgaismojumu.

Funkcionāls un dekoratīvs elements

Šīs LED knaģu virtenes nav tikai apgaismojuma risinājums, bet arī lielisks dekoratīvs elements. Knaģi ļauj piestiprināt fotogrāfijas, kartiņas vai citus vieglus dekorus, padarot jūsu pasākumu vēl personiskāku un unikālāku. Ideāli piemērots, lai radītu īpašu foto sienu vai izceltu svarīgus momentus un cilvēkus jūsu dzīvē.

Energoefektivitāte un ilgtspējība

LED tehnoloģija ir pazīstama ar savu energoefektivitāti un ilgmūžību. Mūsu LED knaģu virtenes patērē maz enerģijas, tādējādi samazinot elektrības izmaksas un negatīvo ietekmi uz vidi. Virtenes ir izturīgas un uzticamas, nodrošinot ilgstošu un bezproblēmu lietošanu.

Viegla uzstādīšana un lietošana

Mūsu LED knaģu virtenes ir viegli uzstādāmas un lietojamas. Vienkārši piestipriniet tās pie sienas, griestiem vai jebkuras citas virsmas, un ļaujiet tām radīt maģisku atmosfēru jūsu pasākumā. Pateicoties elastīgam dizainam, virtenes var izmantot gan iekštelpās, gan ārā.

Elastīgs un izdevīgs risinājums

Mūsu LED knaģu virtenes nomas pakalpojumi ir pieejami par konkurētspējīgām cenām, un mēs piedāvājam elastīgus nomas periodus, lai atbilstu jūsu pasākuma grafikam. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams apgaismojums uz dažām stundām vai vairākām dienām, mēs nodrošināsim risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.

Ideāls risinājums jebkuram pasākumam

LED knaģu virtenes noma ir lielisks veids, kā piešķirt jūsu pasākumam maģisku un stilīgu apgaismojumu. Pasūtiet mūsu LED knaģu virtenes nomas pakalpojumu jau šodien un pārliecinieties, ka jūsu pasākums būs izcils un neaizmirstams!

Izvēlieties mūsu LED knaģu virtenes nomu un piešķiriet savam pasākumam īpašu gaismu un šarmu!

Apskati arī šos produktus!