LĀZERIS 6 EYE STROBOSCOPE

Produkta Nr: LG003

Nomas cena – 15 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • Ar tālvadības pulti
  • 10 dažādi režīmi

Vai vēlaties piešķirt savam pasākumam īpašu enerģiju un dinamiku? Mūsu nomas lāzera 6 acu stroboskops ir ideāls risinājums! Šis iespaidīgais apgaismojuma aprīkojums radīs unikālu gaismas šovu, kas pārsteigs un iepriecinās visus viesus.

Lāzera 6 acu stroboskops ir lieliski piemērots dažādiem pasākumiem – kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem, koncertiem, izstādēm un citām svinībām. Ar šī stroboskopa palīdzību jūs varēsiet radīt neaizmirstamu atmosfēru, kas padarīs jūsu pasākumu īpaši izcilu.

Lāzera 6 acu stroboskopa nomas priekšrocības:

  • Enerģiska gaismas spēle: Stroboskops ar 6 acīm nodrošina dinamisku un krāsainu gaismas šovu, kas piešķir pasākumam dzīvīgumu un enerģiju.
  • Augsta kvalitāte: Mūsu lāzera stroboskopi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, nodrošinot ilgstošu un uzticamu darbību.
  • Daudzpusība: Piemērots dažādiem pasākumiem un viegli pielāgojams jebkurai tematikai. Iespēja izvēlēties dažādus gaismas režīmus un efektus.
  • Vienkārša uzstādīšana un lietošana: Mūsu stroboskopi ir viegli uzstādāmi un lietojami, nodrošinot ātru un ērtu sagatavošanos jūsu pasākumam.
  • Regulējami iestatījumi: Lāzera 6 acu stroboskops piedāvā plašu regulējamo iestatījumu klāstu, kas ļauj pielāgot gaismas šovu tieši jūsu vēlmēm un pasākuma stilam.

Nomājot mūsu lāzera 6 acu stroboskopu, jūs iegūsiet iespaidīgu un profesionālu apgaismojumu, kas izcels jūsu pasākuma atmosfēru. Mēs piedāvājam elastīgus nomas nosacījumus un konkurētspējīgas cenas, lai atbilstu jūsu budžetam un vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat intīmu ģimenes pasākumu vai lielu korporatīvu notikumu, mūsu lāzera 6 acu stroboskops būs lielisks papildinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un rezervētu savu stroboskopu!

Aplūko arī šos produktus!