10m LED virtene G50 ar apaļām spuldzēm

Produkta Nr: LG001

Nomas cena – 10 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

Produkta apraksts:

LED lampiņu virtene ar lielām spuldzēm (5cm). Katrā spuldzītē ir 5 LED diodes. Virtenes garums 10m – 20 spuldzītes izkārtotas ik pa 50 cm. Virtenes ir savstarpēji savienojamas.
Virtenes ir paredzētas lietošana iekšā un arī āra apstākļos. IP65
Krāsa : BALTA, DAUDZKRĀSAINA, CAURSPĪDĪGA.

Iznomājiet apgaismojumu un piešķiriet jūsu pasākumam vai notikumam skaistu un noskaņotu gaisotni! Mūsu plašais apgaismojuma nomas klāsts piedāvā dažādas iespējas, lai radītu pareizo atmosfēru un uzsvērtu telpas dizainu un noskaņu.

Apgaismojums ir viens no svarīgākajiem elementiem jebkurā pasākumā vai notikumā, jo tas var ietekmēt gan noskaņu, gan viesu izjūtu. Mūsu apgaismojuma nomas pakalpojumi ietver dažādas opcijas, piemēram, LED gaismas un citus risinājumus, lai pielāgotu gaisotni atbilstoši jūsu vēlmēm un pasākuma tematikai.

Piedāvājam gan funkcionalitāti, gan estētiku ar mūsu augstas kvalitātes apgaismojuma nomas pakalpojumiem. Mūsu apgaismojuma iekārtas ir izgatavotas no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem, nodrošinot gan ilgmūžību, gan drošību. Turklāt, mēs piedāvājam dažādas krāsu un efektu opcijas, lai radītu tieši to noskaņu, kuru vēlaties izveidot.

Apgaismojums var būt gan praktisks, gan dekoratīvs elements jūsu pasākumā vai notikumā. Mūsu draudzīgais un pieredzējušais personāls palīdzēs jums atlasīt piemērotākos apgaismojuma risinājumus atbilstoši jūsu vajadzībām un pasākuma specifikācijām.

Sāciet plānot savu pasākumu jau tagad un nodrošiniet, ka jūsu telpa ir gaiša un noskaņota ar mūsu augstās kvalitātes apgaismojuma nomas pakalpojumiem. Radīsim neaizmirstamu atmosfēru un uzsvērsim jūsu pasākumu vai notikumu ar piemērotu apgaismojumu!

Aplūko arī šos produktus!