Galda spēles “Jenga” noma

Nomas cena – 20 eur *

*Cena norādīta bez PVN

Produkta specifikācijas:

  • spēles pamatne ar 54 spēles klucīšiem;
  • viena klucīša izmērs – 4x7x20cm;
  • Jengas augstums – 0.75m;
Lielā Jenga ir aizraujoša spēle, kura pārbauda spēlētāju pacietību un precizitāti. Lai spēlētu XL Jenga spēli, no koka klucīšiem uzbūvē torni, liekot katrā līmenī trīs klucīšus un katrā nākamajā līmenī mainot to virzienu. Spēlētāji pēc kārtas izņem vienu klucīti no torņa vidus un to novietot torņa virspusē,  tādā veidā torni būvējot uz augšu. Uzvar tas, spēlētājs, kurš pēdējais novieto klucīti, nesagāžot torni.

Iznomā spēles un spēļu galdu komplektus, lai piešķirtu jūsu pasākumam aizraujošu un interaktīvu pieredzi! Mūsu plašajā spēļu nomas klāstā piedāvājam dažādas izklaides iespējas, kas piemērotas gan bērnu pasākumiem, gan pieaugušo ballītēm.

Vai jūs meklējat tradicionālas spēles, vai arī vēlaties piedāvāt kaut ko jaunu un neparastu? Mūsu klāstā ir viss, kas vajadzīgs, lai padarītu jūsu pasākumu aizraujošu un neaizmirstamu.

Mūsu spēļu galdu komplekti ir aprīkoti ar augstas kvalitātes un izturīgiem materiāliem, nodrošinot drošību un ilgmūžību. Tāpat mēs nodrošinām spēļu instrukcijas un visu nepieciešamo aprīkojumu, lai jūsu viesi varētu brīvi izbaudīt spēles un izklaides.

Spēļu nomas iespējas ir ideālas gan privātiem pasākumiem, piemēram, dzimšanas dienām un kāzām, gan arī uzņēmējdarbības pasākumiem un korporatīvajām ballītēm. Piedāvājiet savai auditorijai kaut ko jaunu un aizraujošu, un radīsiet neaizmirstamu atmosfēru jūsu pasākumam.

Mūsu draudzīgais un profesionālais personāls palīdzēs jums atlasīt vispiemērotākās spēles un spēļu galdu komplektus atbilstoši jūsu pasākuma tēmai un vajadzībām. Uzņemiet viesus ar stilu un izklaides piedāvājumu, izmantojot mūsu augstas kvalitātes spēļu nomas pakalpojumus, kas padarīs jūsu pasākumu neaizmirstamu un izklaidējošu. Sāciet plānot savu pasākumu jau tagad un sagatavojiet spēļu laukumu jūsu viesiem!

Aplūko arī šos produktus!