Vafeļu panna

Produkta Nr: SA006

Nomas cena – 30 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

* PIEGĀDES IZMAKSAS UN UZSTĀDĪŠANA NEIETILPST CENĀ!

Produkta specifikācijas:

  • Iekārtas: 435 x 410 x 325 mm
  • 10 Vafeles 8cm x 5.5cm

Brīvdienās un svētkos varam atļauties našķēties vairāk, un šādām reizēm lieliski piestāvēs klasiskās beļģu vafeles, kas savu izcilo garšu vēl jo vairāk pierādīs kombinācijā ar saldējuma bumbu, vaniļas mērci un svaigām ogām.

Pievienojiet savam pasākumam neaizmirstamu garšu ar mūsu vafeļu pannas nomu. Mūsu profesionālās kvalitātes vafeļu panna ir ideāli piemērota, lai ātri un vienkārši pagatavotu gardas, zeltainas un kraukšķīgas vafeles. Neatkarīgi no tā, vai plānojat dzimšanas dienas svinības, kāzas, korporatīvo pasākumu vai vienkārši ģimenes brīvdienas, mūsu vafeļu panna būs lielisks papildinājums jebkuram notikumam.

Profesionāla kvalitāte un efektivitāte

Mūsu vafeļu panna ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina vienmērīgu siltuma sadali un ātru vafeļu gatavošanu. Ar jaudīgu sildīšanas elementu un regulējamu temperatūras kontroli, jūs varat pagatavot perfektas vafeles katru reizi. Panna ir piemērota gan plānām, gan biezām vafelēm, ļaujot pielāgot recepti atbilstoši jūsu vēlmēm.

Viegla lietošana un tīrīšana

Vafeļu panna ir vienkārši lietojama, pat ja esat iesācējs. Panna ir aprīkota ar neslīdošām kājām, kas nodrošina stabilitāti lietošanas laikā, un tās neslīdošā virsma novērš vafeļu pielipšanu, padarot tīrīšanu ātru un vienkāršu. Mēs nodrošinām arī detalizētu lietošanas instrukciju, lai jūs varētu ātri sākt gatavošanu.

Daudzveidīgas izmantošanas iespējas

Vafeļu panna ir lielisks papildinājums dažādiem pasākumiem. Izmantojiet to, lai radītu interaktīvu un jautru pieredzi jūsu viesiem, ļaujot viņiem pašiem gatavot savas vafeles ar dažādām piedevām, piemēram, augļiem, šokolādi, sīrupu un putukrējumu. Vafeļu panna ir arī lieliska izvēle brokastīm, brančiem vai desertiem, padarot jūsu pasākumu vēl īpašāku.

Elastīga un izdevīga noma

Mūsu vafeļu pannas nomas pakalpojumi ir pieejami par konkurētspējīgām cenām. Mēs piedāvājam elastīgus nomas periodus, lai atbilstu jūsu pasākuma grafikam, un nodrošinām ātru un vienkāršu piegādi un atgriešanu. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama vafeļu panna uz vienu dienu vai visu nedēļas nogali, mēs nodrošināsim risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Radiet neaizmirstamu pieredzi

Pievienojiet savam pasākumam gardu un jautru elementu ar mūsu vafeļu pannas nomu. Pasūtiet mūsu nomas pakalpojumu jau šodien un pārliecinieties, ka jūsu viesi būs sajūsmā par gardajām un svaigi ceptajām vafelēm.

Aplūko arī šos produktus!