Piepūšamā atrakcija – CIRKS

Produkta Nr: BA004

Nomas cena – 110 eur / dienā*

*Cena norādīta bez PVN

* Piegādes izmaksas un uzstādīšana neietilpst cenā!

Produkta specifikācijas:

  • 6,2m x 5,0m x 4,0m

Atrakcija, kas piemērota pirmsskolas vecuma bērniem. Atrakcijā izvietots slidkalniņš un arī šķēršļi, lai lēkāšana būtu interesantāka. Atrakcija noformēta cirka stilā – ar jautriem cirka elementiem.
Piemērota ir gan lietošanai ārā, gan lietošanai iekštelpās.

Iznomājiet piepūšamās atrakcijas un padariet jūsu pasākumu vai svētkus neaizmirstamus un priekpilnus! Mūsu piepūšamo atrakciju nomas pakalpojums piedāvā dažādas iespējas, lai pievienotu jautrību un izklaidi jebkuram bērnu pasākumam.

Piepūšamās atrakcijas ir lielisks veids, kā nodrošināt bērnu izklaidi un aktīvu brīvo laiku. Mūsu nomas pakalpojumi ietver dažādas atrakcijas, kas garantēs nebeidzamu jautrību un smieklus.

Šīs atrakcijas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina gan drošību, gan izturību, tādējādi garantējot labāko izklaides pieredzi jūsu pasākumam. Mēs rūpējamies par to, lai visas mūsu piepūšamās atrakcijas būtu regulāri pārbaudītas un uzturētas, lai nodrošinātu drošību un kvalitāti visiem mūsu klientiem.

Mūsu draudzīgais un pieredzējušais personāls palīdzēs jums atlasīt vispiemērotāko atrakciju atbilstoši jūsu vajadzībām un pasākuma specifikācijām, sniedzot konsultācijas un idejas.

Sāciet plānot savu pasākumu ar mūsu piepūšamo atrakciju nomas pakalpojumiem un radīsiet neaizmirstamu un ar jautrību piepildītu atmosfēru, kas padarīs jūsu pasākumu neaizmirstamu un īpašu!

Aplūko arī šos produktus!